120 woorden Schrijf mee!

Schrijvers

Han Maas


Biografie van Han Maas

Nog geen biografie ingevuld.

Statistieken van Han Maas

Han Maas schrijft op 120w sinds 9 juli 2015 en heeft sindsdien 279120 woorden geschreven, verdeeld over 2326 stukjes (gemiddeld 120 woorden per stukje). Voorts heeft Han Maas 82 reacties geplaatst.

Leeslijst van Han Maas

Dit zijn de stukjes op 120w die Han Maas op zijn/haar leeslijst heeft staan:
Er zijn nog geen stukjes toegevoegd aan deze leeslijst.

Liefde, Maatschappij, Mensen

Het is ’t niet meer

22 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 9 reacties | 0

Op vrijdagavond nemen ze wat lekkers bij de koffie en daarna een neutje. Twee, niet meer als hij die borrels in de keuken niet meetelt. Ze gooit net een bruistablet in het voetenbadje als hij denkt: het is ‘t niet meer. De glans is eraf. ‘Waarom verf je je haar […]

Cultuur, Fictie, Maatschappij, Mensen

Vlogyoghurt (13)

19 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 9 reacties | 0

Hi guys. Mijn eerste podcast! Exciting na al dat vloggen. How nice is that! Zien jullie me goed? Even de microfoon richten… How are you? Wel genoeg stappen zetten hoor. En… yoghurt eten! Van dit merk natuurlijk. Boven in beeld. Nog steeds niet te zien? Wel pijnlijke voeten van al […]

Communicatie, Familie, Fictie, Maatschappij, Mensen

Bruisend leven

18 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | Reageren? | 0

Het bruistablet, dat op een groot pepermuntje lijkt, mag ik in het emaillen teiltje gooien. Het sist zo lekker. Opa komt met een keteltje koud water uit de keuken. Hij wist het al: ‘Het is te heet, Jan.’ Oma haalt haar eeltvoeten gauw uit het water. ‘Pak maar een eitje, […]

Communicatie, Cultuur, Fictie, Maatschappij, Mensen, Poëzie

Paasschuld

16 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 11 reacties | 0

Het Laatste Avondmaal doen we nooit meer, zegt Jezus met Pasen Het is net of ik onder een steen heb gelegen, de afgelopen dagen Jezus! zegt Thomas, ik kan niet geloven dat U bent opgestaan! Laat mij uw wonden zien als bewijs van uw bestaan U liet mij zien wat […]

Communicatie, Cultuur, Fictie, Maatschappij, Mensen

Boekenweek – Laatste liefde

13 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 6 reacties | 0

‘Een eerste liefde. Hoe zullen de volgende zijn?’ zegt een man in een regenjas met een afgeprijsd boek in zijn hand: Een man voor de zomer, van Renate Rubinstein. ‘Eerste liefde, eerste sex. Seks werd nog met een ‘x’ geschreven, zoals bij een onoplosbare wiskundeopgave. Dat boek was van mijn […]

Column, Maatschappij, Mensen

De Marathon Rotterdam – vals startschot

11 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 8 reacties | 0

Is het de eerste maandag van de maand of komen de Russen nu echt? Nee, het is Lee Towers, die op zondagochtend luidkeels ‘You’ll never walk alone’ uit zijn keel perst. Menig dakloze onder de Erasmusbrug scheurt uit zijn kartonnen doos. Een initiatief van hardloopbobo’s in een chic Rotterdams etablissement, […]

Column, Politiek

Betrokkenheid

8 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 4 reacties | 0

Tegen Pasen verlang je naar het openbreken van de betrokken hemel, vredige paaskuikens. Ik dacht dat Attje Kuiken dat met betrokkenheid bedoelde. Maar Attje wil kruisigen. Ze beschuldigt Hugo de Jonge van betrokkenheid bij de mondkapjesdeal met Sywert van Lienden. Hugo moet zich in de Kamer verantwoorden. Zijn verweer is […]

Column, Cultuur

‘Mooiste liefdeszin van Nederland’

6 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 15 reacties | 0

“Dit is het enige wat telt, lieverd, dat iemand meer in je ziet dan je wist dat er te zien was.” Toch een beetje frustrerend, deze ‘mooiste liefdeszin van Nederland’ van Arthur Japin. Ik weet niet wat er te zien was. En om nu de hele roman Een schitterend gebrek […]

Communicatie, Cultuur, Fictie, Maatschappij, Mensen

Blijspelspeler

6 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 10 reacties | 0

‘Het is m’n werk, mensen gaan uit om te lachen.’ ‘Is het niet grotendeels improvisatie?’ ‘Welnee. Lappen tekst moet ik uit mijn kop leren. De kunst is om het zo te spelen dat het lijkt alsof je improviseert. En er wordt wat geschmierd…’ ‘Geschmierd?’ ‘Je medespelers aan het lachen proberen […]

Maatschappij, Mensen

Het verhaal bestaat al

4 april 2022 | 120w | Han Maas | Link | 26 reacties | 0

Als je een verhaal improviseert, wat is dan de improvisatie? Ook al denk je er kort over na, alles wat je vertelt is al gebeurd. Het verhaal hoef je alleen nog maar in de juiste bewoording en correct gespeld op papier te zetten. De herinnering aan een onderwerp dat ergens […]

« Vorige stukjes
» Volgende stukjes