120 woorden Schrijf mee!
« »

Cultuur, Mensen

Herinnering aan een fazant

16 maart 2022 | 120w | Berdien Blaak | 0

Mijn huisje in Engeland stond aan een zandweggetje langs een es en een bosaanplant. Het bos groeide prachtig, op de es wisselden koeien, schapen en vlas elkaar af. Een constante factor was het gekakel van fazanten, gekweekt voor de jaarlijkse jacht.
De huisbaas kondigde het tevoren aan, hoog op zijn paard met het jachtgeweer geknikt over de arm. Het rode jasje, de rijbroek nog schoon. De rest van de dag was hij druk met de meute, de borrels, het toeteren op de jachthoorn.
We kregen altijd een koppel vogels na afloop. Drie dagen laten hangen en dan plukken, van binnen leeghalen en een feestje bouwen. En wees voorzichtig met die hagelkorrels, je krijgt ze er nooit allemaal uit.
Typical British.

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van Berdien Blaak of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

4 reacties

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?


« »