120 woorden Schrijf mee!
«

Communicatie, Cultuur

Game & Watch

4 juni 2026 | 120w | H2OWritez | | 0

Een Nintendo Gameboy heb ik nooit gehad. Daar ben ik toch net iets te oud voor. Wij hadden midden jaren 80 Nintendo spelletjes van de Gameboy-voorganger, de Game & Watch-generatie. Ik herinner me Oil Panic, Donkey Kong en Donkey Kong II; Oil Panic was niet eens echt leuk. Volgens mij hadden we die overgekocht van een sluwe schoolvriend. Of misschien toch wel zelf nieuw aangeschaft? .. Vergeten.
Elk apparaat had slechts één spel. Onze spellen hadden wel een dubbel LCD-scherm. Je kon ze dus dichtklappen. De Nintendo DSen, die mijn zonen jarenlang speelden, hadden dat ook weer.
Op Ebay zijn ze nog te koop, en niet voor weinig. Het Donkey Kong-deuntje kan ik nog steeds neuriën. Raar hoe zoiets bij je blijft.

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van H2OWritez of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?


«