Zomaar een regeltje of wat met namen die voorbij kwamen of nog in het nieuws komen: Hu Jintao, Raúl Castro, Omar al-Bashir en Bashar al-Assad, Mugabe, Loekasjenko, Bouteflika, Salih, Kagame, Déby dos Santos,Amin, Bozizé, Afworki, Bongo en Karimov. In mijn dagboeken vind ik Franco, Stalin, Mussolini en Hitler, Salazar, Duvalier, Fidel Castro, Perón en Videla, Tito en Vargas en Pinochet, Noriega, Marcos en Bouterse. En de vandaag de dag veel besproken Moebarak en Quadhafi (en Berlusconi).
Wat zij allemaal gemeen hebben, vermoedelijk, is het mannelijk geslachtsorgaan.
Het feit dat ze geen uterus bezitten, heeft in hun geval geleid tot frustraties, wreedheden, narcisme en megalomaan gedrag.
Er zijn zelfs nieuwe dictatortjes in de maak (kleuterschool).
Geen van de dictators is vrouw!


Zielig, hè, voor ons mannen, dat we geen vrouwen zijn.
Ik weet wat Freud van dit stukje zou zeggen.
Vind je jezelf zielig Leo, nee toch?
Daarom, Frank, worden de uitspraken van Freud ook niet meer gebruikt en psychoanalyse niet meer vergoed; bovendien was hij een jongetje! 😉
Kan iemand mij helpen aan namen van vrouwelijke dictators? (Ik bedoel niet de schoonmoeders of de nare exen, dat begrijpen jullie wel natuurlijk).
Gewoon een glazen plafond hoor, niet iets om als vrouw trots op re zijn.
ik vind het zielig. Echt zielig voor de man dat hij altijd als een bruterik wordt neergezet. Er is geen weg meer terug, hij moet wel
Het is een mannenwereld, maar wat zou een dictator zonder vrouw zijn?
Vrouwen van dictators waren er genoeg, en daar hoorden we ook nooit prettige dingen over. Ik maak me geen enkele illusie dat vrouwen in het algemeen beter met macht om kunnen gaan dan mannen.
Nee Gavi,ik vind mezelf en andere mannen niet zielig. Maar ik krijg wel de indruk dat jij ons zielig vindt.
Achter iedere dictator staat een vrouw die zijn hart kapot gestampt heeft!
Geef vrouwen de kans…