Schrijf mee!
« »

Communicatie

Lezen en schrijven

5 januari 2025 | 120w | Luc Verschuren | | 0

Lezen, de basis. Schrijven, de kunst. Lezen en schrijven, vaardigheden die je moet leren, kunt leren, verfijnen, vervolmaken. Wie lezen kan heeft het voordeel, de maatschappij verlangt het van je. Om mee te doen is lezen en schrijven nagenoeg verplicht.

Lezen is moeilijk, vooral goed lezen is pittig. Lezen wat er staat, wat de auteur je wil vertellen. Soms is er geen touw aan vast te knopen, soms gaat het “de pet te boven”. Is er nu wel thee ma, of geen thema? Er blijkt wel thee te zijn, net als een thema.

Schrijven is ware kunst, vooral foutloos schrijven is moeilijk. Oefenen, opzoeken, verbeteren, leren van fouten. Goh, het lijkt op het leven, vallen en opstaan maar vooral doorgaan!

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van Luc Verschuren of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

5 reacties

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?


« »