‘Heeft u er bezwaar tegen als we dit vraaggesprek op beeld vastleggen?’
‘Wacht even, ik ben toch gevraagd voor de podcast De Enige Echte?’
‘Ja, dat klopt, maar in dit geval lijkt mij geluid niet afdoende, gezien de commotie van afgelopen week qua beeldvorming.’
‘Daar doe ik dus niet aan mee. Ik wil gerust vertellen wie ik ben en waar ik vandaan kom, maar mijn uiterlijk staat daar volledig los van.’
‘Maar u zegt zelf dat een Kamerlid geen echte Fries is.’
‘Omdat hij niet in Friesland is geboren. En dat is niet racistisch bedoeld.’
‘U bent zelf niet in Drenthe geboren. Toch ziet u eruit als een Drent die net uit een hunebed komt. Dat is niet racistisch bedoeld.’


Haha.
Ik snap niet waarom VI zo populair is en na al die incidenten nog niet van de buis is gehaald. En de presentator in kwestie helemaal.
Naar mijn mening is hij erop uit om dergelijke dingen dagelijks te kunnen roepen. Ik kijk er niet naar maar toch komt het voorbij in het nieuws, dus opzet geslaagd.
Leuk stuk om te lezen, Han.
Lousjekoesje. De kijkcijfers zijn bepalend. Overigens ben ik het vaak met hem eens. Met de manier waarop en het doorslaan niet.
Luc. Dank je wel. Uiteraard is hij daarop uit.