Slechts enkele jongens durfden het aan, waaronder ik. Als extra vak; machineschrijven. Vergis je niet het klinkt beslist leuker dan dat het was. Buitengesloten, we hoorden er duidelijk niet bij, bij al die meiden. Toch heb ik geen spijt van die opleiding waardoor blind typen nog steeds een dagelijks gemak is.
Naast machineschrijven zag ik ook wel wat in leren notuleren. Vraaggesprekken en andere overleggen bondig kunnen verslaan en later uitwerken. Een vaardigheid waarmee ik punten heb gescoord in mijn tijd bij DJI. Het verslag van het teamoverleg nog dezelfde dag met de interne mail toegestuurd. Het beste aan het geheel is dat ik het op geen enkel moment mis. Ik begrijp als geen ander waarom er zoveel vacatures zijn.

Wat leuk, Luc. Blind typen leerde ik op de Middelbare school vrijwillig na schooltijd. Notuleren op de secretarresse-opleiding. Ik heb er mijn leven lang profijt van.
@Luc:wat een leuk verhaal, en een grappige twist: je kunt het allemaal en mist het toch niet.
Het was de MEAO opleiding voor de nieuwsgierigen onder ons.
Luc. Tja, machineschrijven… je conclusie vind ik vreemd. Nogal een saai verhaal, helaas.