Ik heb in mijn zaak een magazijn voor items die door de straatstenen weer naar binnen zijn geschopt.
Of het nou aan mij ligt, maar die plastic etalagekerels die in mijn magazijn ruimte in liggen te nemen zijn net als mijn man en zonen. Ze kunnen niks, willen niks, handje ophouden en vooral mama het werk laten doen.
Als er nou nog een pik aan vast zat, zou ik ze kunnen verkopen aan nooddruftige dames, voor een paar avondjes lol.
Misschien met een gat aan de achterkant, voor andere liefhebbers.
Hé, dat is eigenlijk wel een goed idee!
Ik doe ze op de markt, de advertentie wordt ‘Van man-tot-man, dan heb je er wat an’.
Ben ik ze mooi kwijt.

@ Berdien; heel humoristisch en beetje stout, hou ik van! Nou ja, beetje veel stout, haha. Heel origineel, Berdien!
Ton: komt door Han met z’n vrouw-niet-zo-vriendelijke vertelsels.
Ja Berdien, laat Han maar schuiven, maar jij schuift lekker mee, zie ik. Niks mis mee, hoor, ik kan het waarderen! ;-D
@Berdien; Tja, als jij zo voortborduurt op winkeldochters, dan voel ik me geroepen om iets te gaan schrijven over groothandels-schoonzussen ofzo. Moet dat trouwens met een verbindingsstreepje?
Schuift lekker door zo.
Arjan: Zwartzaadzwagers. Nutricianutteloosheidsneven. Openbaarvervoeronterendeopa’s. Bankwezenbezoedelendebroers. Zijn we nog even zoet, of zout, of bitter.
Ha Ha, Berdien! Met deze heb je hier het evenwicht meer mooi hertsteld. Mijn hart heb je!
Maak er wipkippen van … 🙂 🙂 🙂
Va bene. Va bene.