Fluitend liep hij naar huis. Hij voelde warempel vlinders in zijn buik. Hij had nooit geloofd in liefde op het eerste gezicht, maar na vanmiddag twijfelde hij daar ernstig aan. Ilona, haar naam galmde nog na in zijn hoofd. Een toevallige ontmoeting in een lunchroom. Het klikte gelijk, van twee kanten. Dit bedoelden ze dus met “soulmates”. Ze had haar telefoonnummer op een servetje geschreven, het kostbare papiertje brandde in zijn achterzak. Hij ging haar bellen!
Thuisgekomen sprintte hij direct naar boven en nam een koude douche, zodat zijn vrouw het vuur in zijn ogen niet zou zien. Eenmaal afgekoeld wilde hij zich aankleden. “Schat, hoorde hij haar roepen, trek even een andere broek aan, die andere moest nodig gewassen.”



Beste Miranda Buijze, welkom op 120w! We vinden het leuk dat je meeschrijft op onze site! Als je vragen of opmerkingen hebt horen we het graag. En vergeet niet dat je altijd in gesprek kunt gaan met je collegaschrijvers via de reactiepanelen.
Groeten en veel 120 woorden lees- en schrijfplezier gewenst!
De 120w-redactie