Mijn huwelijksreisje naar de Ardennen
Is voor mij echt even wennen
Over bergen en door dalen
Is het echt vreselijk balen
Werkelijk alles zit ons tegen
We hebben iedere dag stromende regen
Een lekkend dak in de huwelijkssuite
Zodat het in bed ook begint te giete
Daardoor komt het dat ik in mijn dromen
Onder de spetters klaar ga komen
Tot overmaat van ramp
Heeft manlief regelmatig kramp
Mijn wittebroodsweek valt in duigen
Ik begin spontaan te anti juichen
Scheld op alles en iedereen
Schop mijn man tegen ‘t zere been
Had me voorgenomen hier wat van te maken
In plaats van alles af te kraken
Ik voel me als mijn eigen verneuker
ach, de volgende vakantie wordt vast leuker
Je prozastukjes (vooral dat ‘leugentje uit liefde’) vind ik mooi, Dana.
Eerlijk gezegd spreken gedichten als dit me helemaal niet aan. Het kan natuurlijk aan mij liggen, maar ik vind dit stukje nogal geforceerde rijmelarij. Ik hoop nu maar dat je mij die kwalificatie vergeeft…
Dank je wel voor je compliment voor mijn prozastukjes. Smaken verschillen uiteraard @Hay,ik vind het van tijd tot tijd gewoon leuk om er toe te zetten (die geforceerde rijmelarij). Ik weet het, heel irritant, ook voor mezelf, grinnik.
Maar je mag het gerust lelijk noemen hoor. Zal het je niet aanrekenen… trouwens, eerlijkheid stel ik veel meer op prijs dan slijmelarij
@Dana het is een grappig ironisch gedicht. Ik weet hoe lastig het is om qua gebruik van eindrijm het niveau van de sint.
oordat de tweede helt zo grappig is kan ik hem toch waarderen.
Correctie: “sint te ontstijgen. Doordat de tweede helft”
Dank je @JelStein, het gebruik van ironie vind ik vooral grappig in combinatie met mezelf een beetje in de maling te nemen, niet te erg natuurlijk, want ik wil mijn eigen zelfvertrouwen niet al te veel ondermijnen ^_^
Vandaar dat jouw stukje / gedicht het volgende vraagt aan de lezers
http://jelleravestein.blogspot.....e.html?m=1
@Dana
Je reageert zoals ik hoopte. Overigens had ik niet enkel op de vorm, maar óók op de inhoud van je stukje horen te reageren. Die inhoud vind ik namelijk wél leuk.
Leuk @Jelle
Dank je voor je inhoudelijke waardering @Hay, ik vind de inhoud zelf ook wel te pruimen, dus daar zijn we het ook over eens (saai hoor, geintje)