Bart slingert het breekijzer een paar keer van achter naar voren en laat dan los.
‘Zes meter vierentwintig. Niet slecht, jongen,’ zegt de docent die zich hiervoor heeft laten strikken.
‘Ik had zes meter achtentwintig,’ meldt Vincent.
‘Nou en?’ gromt Bart. ‘Ik had vier kilo meer bij het buitslepen.’
‘Jullie mogen door naar het volgende onderdeel, de obstakelbaan.’
De jongens kruipen onder een strakgespannen touw door en stappen voorzichtig over een andere. Beiden houden hun adem in. Dan klinkt het alarm en een vloek van Vincent.
‘Bart is de winnaar!’
Vincent vliegt Bart aan en timmert hem op zijn neus.
‘Jongens, jongens. Boksen is geen onderdeel van de sportdag,’ zegt meneer Bak, adjunct-directeur van het Cleptacollege Voor Veelbelovende Criminelen, streng.
Haha, geweldig! Waar staat die school?
@Inge,
Grappig…
Leuk bedacht!
@Irma Geheime locatie…
Dank allemaal!
@Inge leuke invulling van het thema.
– De jongens kruipen onder een gespannen touw door
Het woord gespannen is hier overbodig, want het is niet mogelijk om onder een niet gespannen touw door te kruipen. Gespannen heeft alleen zin wanneer het strak of niet zo strak gespannen is.
Leuk!
Eens met Ineke.
@Ineke @Lousje Dank je!
Het zou je verbazen hoeveel ik al aan die zin met het touw gesleuteld heb. Zonder gespannen werkt het ook niet echt. Nu strakgespannen van gemaakt.
elk vak moet je leren, nu leerschool voor boefjes, Cleptacollege is leuke naam