Ik word zo moe van al het gezeur over Rutte en het kabinet dat ik even van leer kom trekken:
Alles in ons universum is Yin Yang. Democratie ook. Het voordeel van dit systeem is dat de meerderheid het voor het zeggen heeft. Het logisch gevolg daarvan is dat de minderheid dat NIET heeft.
Als je iedereen wilt dienen ben je gedoemd tot middelmatigheid en dat leidt tot uitholling van het potentieel dat je als meerderheid bezit. We zijn verwend, uit balans en hebben een niet langer betaalbare levensstijl. Om als persoon, volk, land, gezond te zijn/blijven heb je persoonlijkheid nodig, geen middelmatigheid. Dat betekent dat je ook impopulaire maatregelen neemt.
Stop dus met zeuren en werk aan je persoonlijkheid.
Beste Warvis, welkom op 120w! We vinden het leuk dat je meeschrijft op onze site! Als je vragen of opmerkingen hebt horen we het graag, bijvoorbeeld op ons schrijversforum. En vergeet niet dat je altijd in gesprek kunt gaan met je collegaschrijvers via de reactiepanelen.
Groeten en veel 120 woorden lees- en schrijfplezier gewenst!
De 120w-redactie