Het moest en het zou dus daar gingen we, drie dertienjarige ettertjes op pad, om onze eerste joyride rit te gaan maken! Dat was mode volgens de krant.
Eerst nog ff een autootje scoren natuurlijk. Ons oog viel op een daf 33. Hij stond al op ons te wachten, een straat verderop dan waar wij woonden. Mijn broertje zou natuurlijk als laatste gaan, ikzelf als tweede en Stefan onze buurtvriend beet het spits af. Nog geen 10 joyful sec. later had hij de daf 33, voorzien van het befaamde pientere pookje, dwars door garage deuren en binnenmuur, geparkeerd op het aanrecht van de daf 33 eigenaresse.
Wist niet dat we zo hard kon rennen!

kort ritje
Vooruit of achteruit?
vol gas en toen het pookje naar voren. het paste er niet meer binnen het bericht maar na nog veel meer geluid had tie het pookje ook weer naar achteren weten te trekken en roste nogmaals door de garage deuren en nu tegen belandde nu tegen een boom waarna wij het op een rennen zetten hahaha.
vol gas geven en toen het pookje naar voren. het paste niet meer binnen het originele bericht maar na nog veel meer geluid had tie het pookje ook weer naar achteren weten te trekken reed de keuken weer uit, roste nogmaals door de garage deuren en belandde nu tegen een boom waarna wij het op een rennen zetten hahaha. best wel sterk zo’n dafje.
vol gas geven en toen het pookje naar voren. het paste niet meer binnen het originele bericht maar na nog veel meer geluid had tie het pookje ook weer naar achteren weten te trekken, reed de keuken weer uit, roste nogmaals door de garage deuren en belandde nu tegen een boom waarna wij het op een rennen zetten hahaha. best wel sterk zo’n dafje.
ach je kan niet genoeg reageren zie ik hahaha.