Een doorsnee gezin in New York zit in de avond gelijktijdig te surfen op het internet. Moeder op de laptop, vader op zijn werk-computer en hun twee kinderen op de telefoon. Een normale situatie.
Moeder zoekt naar een snelkookpan (ze wil quinoa leren koken). Pa zoekt een rugzak. Zoonlief zoekt informatie over bomaanslag in Boston (voor een scriptie) en dochterlief een ansichtkaart van Washington (voor vriendje). O ja, en opa zoekt naar kunstmest voor zijn volkstuintje.
Het gecorreleerd zoekgedrag, zichtbaar op de LANsichtkaart (Local Area Network) laat alle alarmbellen afgaan, bij FBI en ATF (Alcohol, Tobacco, Firearms).
Even later … Bam! … voordeur van huisgezin wordt ingebeukt, een arrestatieteam van de JTTF (Joint Terrorism Task Force) stormt de huiskamer binnen. Vals alarm!

Recente reacties