Het eten achter de kiezen. De spanning stijgt. ‘Stil, de voorbeschouwing begint’ – staat het bier koud? Mij benieuwen wat er nieuw is.
Fons vertelt wat er gelekt is, zoals we dat kennen van de Miljoenennota, die zo incontinent is als een mandje met een chronisch ‘oepsmoment’. Frits lekte het lek, maar ging zelf kopje-onder.
Mark en Hugo – ik noem ze bij de voornaam, zo eigen ben ik met ze geworden – betreden het ‘speelveld’.
Dat heeft Fons net al gezegd. Daar hadden jullie het de vorige keer ook al over.
Ik zap maar wat. In de journaals herhaalde herhalingen. In talkshows ‘experts’, bijvoorbeeld rare Arie, die zijn sportschoolketen belangrijker vindt dan een terras.
De wissel van de doventolk was het verrassendst.


Han, wat zou het televisiemoment van het jaar worden? Het ‘hamstergebaar’ van Irma Sluis of ‘de wissel?’ Het is nog maar mei maar het is nu al spannend!
@Ewald. Ik kan niet wachten tot de volgende keer!