Hebben van die wisselende schrijvers en schrijfsters. Of is dat in 2024 ongebruikelijk? Gewoon genderneutraliteit?
Aanvankelijk verfrissend. Nog leerzaam ook. We wilden van elkaar leren. Een verhaal vertellen in 120 woorden. Eenheid met zijn allen.
Waar de een moeite had met de d en de t, had de ander weer kwelling om kort en krachtig te zijn.
Vervolgens kwam het weekwoord. Met hartjes geven en uiteindelijk een weekwinnaar.
Toen was de beer los. Opschudding, zelfs frictie. Stemrecht geeft en neemt, net als de zee.
Wie bepaalt en oh, wat een hartbrekens gaf dit voor sommige deelnemers. In het algoritme, uit zijn/haar ritme.
‘Ik heb meer hartjes. Ik schrijf stukken beter!’
Kunnen schrijfsites ook volwassen worden?
Welgemeende felicitaties van mijn kant.

Ik moest denken aan meisjes van dertien. Toch gekozen voor I Don’t Want To Grow Up …https://www.youtube.com/watch?v=LZd0h9P1TWI
Voor alle duidelijkheid, vandaag bestaat de 120W site veertien jaar.
@Levja:dank voor de verduidelijking. Je doet expres niet mee met het weekwoord? En ben je negatief over deze site?
Inderdaad, unne dikke proficiat voor 120W met al zijn …
Let’s ramone i.p.v. moan!
Ha Lisette. Wat jammer dat je denkt dat ik negatief denk.
En nee, om nu verkrampt het weekwoord in mijn felicitatie te verwerken. Er zijn tijden geweest dat er stukjes werden geschreven zonder het weekwoord erin te verwerken. Ik koester mijn herinneringen aan de fijne tijden hier.
Zo is dat Mien.
Hoi Levja, 14 jaar! Ik heb even opgezocht wanneer ik hier voor het eerst mijn woorden met andere schrijvers deelde en het verraste mij dat dat al 8 jaar geleden is! Gaat inderdaad een beetje op en neer met aantal schrijvers, ik ben zelf ook niet alle jaren even actief geweest, maar ik haal hier plezier uit het schrijven en lezen. En daardoor ook leren, want daar was en is het voor mij in eerste instantie om te doen (geweest).
Ik was het plezier even kwijt, belandde in een twijfelachtige staat. Mede door deze felicitatie-120w realiseer ik mij dat het mij vooral om schrijfplezier te doen is begint het weer te borrelen. Dank en hoop je vaker te lezen.
Ha Alice, ook ik was niet direct aan het begin hier op de site.
Wel heel fijne jaren meegemaakt. En inderdaad veel geleerd. Op een heel positieve manier. Gelukkig nog veel contact met vroegere schrijvers van hier. Jij toch ook, Alice? Ik zie je regelmatig op andere sites. Soms schrijf ik daar,maar hier???? Niet al te veel fiducie meer in. Desalniettemin, dank voor je lieve woorden.
Ja dat klopt, ik probeer ook met de UKV van 99 woorden mee te doen. Dat lukt me vaker niet dan wel wegens tijdgebrek. De 99 woorden vind ik, naast deze 120w, ook een leuke uitdaging (en een uitdaging om daar alle inzendingen te lezen!).