Frustratietje. Een kleine ergernis. Een gevoel van teleurstelling of ongenoegen, maar gelukkig van korte duur en zich manifesterend in uiterst milde vorm.
Een kleine of beperkte tegenslag. Er is altijd wel iets in het leven wat niet direct gaat zoals je het wilt. Dan moet je het toch maar willen zoals het gaat?
Tegenwoordig is het door sociale media makkelijker om frustratietjes te uiten buiten eigen kring. Facebook, Twitter, Instagram; middelen die leven van het bijvoeren en verlengen van het frustratiegevoel. Hetzij door het uitblijven van reacties (nog zieliger), de bevestiging (hartjes/likes) of de tegenreactie (mauw niet zo). Zo olifanten we de dagelijkse mugjes. Echoputten we er gezamenlijk op los. Daar erger ik me aan. Oké, soms, een beetje dan.


Helaas, deze keer kan ik niet met je mee. Ik ken dergelijke ergernisjes niet, simpelweg omdat ik niet op de sociale media kanalen die je opnoemt actief ben…puh… lucky me.
PS de zin na …zoals je het wilt…die loopt niet lekker. Grt.
Luc, dank voor je commentaar. En die zin, die heb ik inderdaad maar even aangepast.
Kan het ook niet juist een extra uitdaging zijn je niet in die valkuil te laten vallen van de zogenaamde sociale media?
@H2OWritez: korte lontjes en het gemakkelijke online schelden, allemaal van deze tijd. Helaas is jezelf afschermen van deze social media niet voldoende om de boze buitenwereld buiten te houden.