Kroonprinses. Je zult het maar zijn. Geen keus, vanaf je geboorte is je loopbaan een gegeven.
Is dat een druk? Vast wel, maar je woont al levenslang in een andere wereld. Een ‘gewoon’ leven ken je niet.
Voor jou geen stiekeme sigaretjes, feestjes waar je teveel port drinkt, of zoenen met een vriendje uit de buurt.
En als het wel gebeurt, heeft iedereen er een mening over.
Thuis word je streng liefdevol in het keurslijf gedrukt.
Sinds deze week ben je de officiële invalkracht geworden.
Vanaf nu kan het gebeuren: als je vader wegvalt, ben jij aan de beurt.
Stiekem hoop je op de Engelse variant: zelfs ver na je pensioen nog op de reservebank.
Of anders een republiek misschien?

Ja, menig meisje zou willen ruilen voor de pracht en praal, maar het is ook leven in een glazen kooi. Ik gun haar alle goeds en verkies persoonlijk altijd een Koninkrijk boven een republiek. Grt.
Ja, ga er maar aan staan… Net als Luc wens ik haar en haar zussen alle goeds.
En of nu je leven lang op de reservebank zitten een fijn vooruitzicht is? Laat haar, als haar vader opzij stapt, maar lekker stralen
@Luc: ik denk dat meisjes vanaf een jaar of 12 die pracht en praal niet willen inruilen voor de beperkingen in hun leven. Tot die tijd zijn prinsessen natuurlijk vooral die uit de sprookjes.
@Alice: zou het voelen als stralen? Ik weet het niet hoor.
Driewerf hoezee! Gefeliciteerd Lisette
Mooi, hartelijk gefeliciteerd, Lisette. Grt
Lisette, van harte!
@Alice, @Luc en @Han: onverwacht deze overwinning, een Koninklijk Besluit wellicht?
Lisette, verwacht niet te veel van die sprookjesfiguren!
Van harte!
@Hadeke: bedankt!