Niets is vervelender dan moeten wachten op een onderdeel van je kapotte fiets. Via de leverancier (daar waar ik gekocht heb) enkel een standaardmail dat mijn mailtje in goede orde is ontvangen. Enkele dagen later een standaardmail dat het drukker is dan normaal en dat een inhoudelijke reactie nog even op zich laat wachten.
Een mail naar het contact (volgens de handleiding) levert een telefoonnummer op van de Duitse fabrikant. Nadat ik 23 minuten in de wacht heb gestaan, geef ik het op. Diverse mails aan diverse contacten verder, schrijf ik een keurige doch boze mail waarin ik mijn geld terugvorder. De enterknop is nog niet teruggeveerd of de telefoon gaat. Het is een Nederlandse mevrouw van de Duitse fabrikant.

Inderdaad heel vervelend, Luc, almaar wachten op iets dat je hard nodig hebt en het komt maar niet. Als je dan ook nog eens wordt afgescheept met nietszeggende mailtjes, lopen de irritaties hoog op.
Luc, Ellende en irritatie voelbaar beschreven.
Heel vervelend inderdaad en we hebben het een keer gehad met een electrische stoomreiginiger ook van een Duitse fabrikant. Ellende en irritaie, standaard antwoorden en we werden maar aan het lijntje gehouden. Weken later toch goed gekomen, nieuwe onderdeel en we hoeften niets te betalen al zat er geen garantie meer op.
Zeer frappant dat het opeens wel allemaal gaat als je de toon wat verandert, vooral wanneer je in je gelijk staat.
Ewald, Han en Lisa, dank voor jullie reactie. Grt
Gedoe altijd dat soort dingen. Is het nu opgelost Luc, wanneer komt het onderdeel?