Brutus52 stond éindelijk oog in oog met zijn bloeddorstige tegenstander, Fok13 van een boerderij verderop.
Jaap, de eigenaar van Brutus52 kon het bloed van het baasje van Fok13 wel drinken. De ‘Boer-zoekt-zÃjn-vrouw’ van hiernaast was enkele maanden geleden zijn boekje ver te buiten gegaan. Als zijn haan óók nog eens het onderspit zou delven, was zijn gezichtsverlies niet meer te overzien. Zijn indirecte kans op wraak, genoegdoening en de winst van € 7500,- stond op het spel.
Zijn vrouw won hij er niet mee terug maar hij zou op z’n minst laten zien dat met hem niet te spotten valt. Fok13 zou binnen de kortste keren aan flarden gescheurd worden. Met minder nam hij geen genoegen.
‘Staan beide hanen klaar? START’.
@Louisa. En dan denk ik…..dat je niet op de Partij voor de Dieren stemt, en er ook geen lid van zult zijn of worden.
In Nederland sowieso verboden maar er zijn wel landen waar het actief beoefend wordt alleen is Jaap dan Eduardo of zo. Grt
Integendeel, Rop. Ik beschouw het als een compliment dat je er aanstoot aan neemt, provoceren is iets wat ik graag doe namelijk