Ja, ook ik was ooit op het boekenbal in Amsterdam. Kader Abdolah werd er gelauwerd. Ik was er zelfs als een van de eersten en ging ook weer als een van de laatsten weg. In de tussentijd heb ik vele BN’ers voorbij zien komen. Sacha de Boer en Rick Nieman, wat doen die hier ? Jan Mulder zonder cent op zak, maar wel met nieuwe schoenen. Het meest memorabel was toch wel Judith Osborn, die mocht niet naar binnen, ook niet van mij, hoe leuk ze ook is. Heb mezelf beloofd om eens terug te komen, en niet in een driedelig pak en ook niet in de hoedanigheid van beveiliger, zoals ik daar toen was. Zo kwam ik nog eens ergens.

Ik heb me suf zitten piekeren waarom ik me jou niet kan herinneren, maar ik weet het al weer. Ik hield me die avond schuil op de wc voor mevrouw Van Rooyen die achter me aanzat. Leuk stukje!
@Ewald: mevrouw leeftijdsgenoot heb ik daar ook (weer) gezien. De toiletten zijn zelfs door mij gecontroleerd, maar een dichte deur laat ik voor wat hij is. Er zijn momenten daar wil je liever niet gestoord worden.
A propos, je eigen stuk…toch een t teveel in merk-t-?
Hiep hoera nogmaals, Judith blijkt vandaag ook nog eens jarig te zijn ! Van harte gefeliciteerd ! Gewoon toeval. Wel 53 kaarsjes.
@Rop Als je die opmerking voor Ewald i.v.m. de ’t’ niet mooi onder zijn stukje plaatst, gaat hij dit nooit verbeteren :-))
Dank je, Rop. T’tje verwijderd.
@Guido; toch wel ! Meevaller.
Rop, van harte gefeliciteerd met Judith. Wij zullen gelukkig geen ruzie om een vrouw krijgen!
@Ewald, de meesten zijn ook geen ruzie waard. En dat is gewoon mijn mening.