Afgelopen nacht heeft er een insluiping plaatsgevonden bij de groentehandel van firma ‘De Kit’. Hierbij is achtereenvolgens schade aangericht aan de appels, de peren, de pruimen, de aardbeien en de sinaasappels. Ook bij supermarkt ‘De hele mikmak’ was het raak. Daar is huisgehouden in de taartjes, de ijsjes, de augurken, de belegen kaas, de boterhamworst, de lolly’s en de watermeloen.
De dader is vastgelegd op videobeelden. Zoals u hier kunt zien is hij groen, dik en beweegt hij zich traag kruipend voort. Helaas ontbreekt verder ieder spoor. Met zo’n duidelijk signalement staat de politie voor een raadsel hoe de vernieler is weten te ontsnappen. Voor tips belt u met onderstaand telefoonnummer of neemt u contact op met de plaatselijke politie.

Beste vindersloon, welkom op 120w! We vinden het leuk dat je meeschrijft op onze site! Als je vragen of opmerkingen hebt horen we het graag. En vergeet niet dat je altijd in gesprek kunt gaan met je collegaschrijvers via de reactiepanelen.
Groeten en veel 120 woorden lees- en schrijfplezier gewenst!
De 120w-redactie