Schrijf mee!
« »

Communicatie

De veiling

29 september 2017 | 120w | KarinMartina | 2 |

De muziekschool is verhuisd naar een prachtig nieuw pand. De oude behuizing wordt waarschijnlijk volledig afgebroken, omdat de grond meer op zal leveren dan het nostalgische gebouw.
Tijdens de receptie ter gelegenheid van de opening slaan de nieuwlichters van de stad elkaar op de schouders en nemen ze nog maar eens een glas van het dienblad dat langs gedragen wordt.
De burgemeester heeft het over vooruitgang en vaart der volkeren. De wethouder cultuur probeert iets te zeggen over het karakter van het oude gebouw, meer delft het onderspit. De architect blaast nog even zijn eigen loftrompet.

Ik probeer tijdens de veiling van de inboedel in ieder geval de oude stoel, waar ik op zat als ik gitaarles had, te bemachtigen.

Waarderen en delen

Waardeer je dit stukje van KarinMartina of juist niet? Geef hieronder een en/of deel het met anderen!

soortgelijke stukjes

2 reacties

Reageren

120
Wees geen muurbloem, laat je mening achter!
Houd het netjes. Je hebt 120 woorden. Huisregels.

Heb je dit stukje ook al gewaardeerd?

Geen zin om de volgende som op te lossen? Log dan in! * De CAPTCHA-code is verlopen, probeer opnieuw.

« »