‘Goedemorgen’ Snel loop ik door naar mijn bureau. Mijn tas ploft op de grond, ik ga zitten en start de computer op. ‘Wil je koffie?’ Hij staat al naast mijn stoel en buigt zijn lichaam naar voren. Zijn lichaam wordt omgeven door een kegel van dranklucht.
Ik rol mijn stoel zo ver mogelijk naar links. Niet dat mijn baas de hint snapt, hij legt zijn hand op mijn rugleuning. ‘Slecht geslapen?’ Een scheve grijns ontbloot zijn gele tanden. Vieze, stinkende tanden. Ik ruk mijn blik los en schud mijn hoofd. ‘Nee, bedankt.’
‘Kleine moeite hoor, ik lust zelf ook wel een bakkie.’
Ik zucht. ‘Oké dan, zwart graag.’ Opgelucht haal ik adem als de stank mijn neus niet meer vult.

Soms kan je de verzuring niet mijden. Je hebt een zurige sfeer neergezet, vind ik goed.
Brr…. Ik ruik hem door het scherm heen. Goed neergezet Kaatje. Je verdient dubbel en dwars een <3
@Kaatje. Leuk stukje. Hartje!
Kleine opmerking: ‘kegel van dranklucht’ is m.i. een pleonasme: een kegel in dit verband is (al) een naar drank stinkende adem; dus alleen kegel volstaat.
Helemaal met Levja eens, ruik het door mijn schermpje heen! Wat levensecht neergezet.Knap hoor. Ik wil graag een hartje uitdelen, maar ik zie geen schermpje achter het hartje. Dus bij deze!
Hoi allemaal.
Dank jullie voor de reacties en @han thanks voor je scherpe blik.
Een bedwelmend type, die baas. Heel goed neergezet, Kaatje.
je proeft de walging.