Na veel moeite heb ik een groene boom in mijn woonkamer geplant. Die staat nu hartstikke vol. De ballen en de slingers passen er amper in. En ik heb iets vergeten. Shit de lampjes. Ik haal alle ballen en slimgers weer uit de boom. Een lichtnet volstaat niet. Twee is ook nog erg armoedig. Bij drie ben ik pas tevreden. Ballen en slingers er weer in. Engelenhaar? Nee, dit jaar niet. Kerststal? Jazeker. Er lomt een neefje en nichtje op bezoek. Alleen daarom al is het feest. Ik knip wat takken weg en plaats de stal. Ik pak iedereen uit. Jozef, Maria, de os en ezel, een handvol schaapjes, dire koningen, drie herders. Maar waar laat ik nou de kameel?

Mien, ik zet mijn kameel (en de kamelenjongen) altijd aan de voet van de stal, gewoon op tafel dus. Volgens de wetten der hiërarchie hoort hij gepaste afstand van de drie koningen te houden ♥
Huh, ik had hier toch op gereageerd
nu ben ik mijn eigen reactie vergeten
nou ja, het zal wel een flauwe zijn geweest
In de pan? Wanneer het tenminste niet een oude is, die zijn zo taai, dat moet je niet willen met de kerst
Ik houd hem nog even in de gang. ? ?
En daarna de doos weer in naar zolder
Een paar typfoutjes, maar voor de rest een prachtig kerstverhaal. Een kerstboom zetten is een avontuur, elk jaar weer. Het is een uitdaging om daar elke keer weer iets anders van te maken. Heb genoten van je avontuur. 🙂 Rudi
Nu zie ik het ook. Lomt en dire? Hoe verzin ik het? Nou of nu? Weet ook niet of dat goed is, nou. Hier en daar ook nog een komma vergeten. Slordig dus. Komt allemaal door de haast waarschijnlijk. Al die kouwe kerstdrukte ook … ❄️ ⛄️ ? ?
Beste Mien, je bent de enige niet, deze week. Trek het je niet aan. Vrijdag ging ikzelf zwaar de mist in.
Ik zie er trouwens nog eentje: slimgers. Je kan ook gewoon zeggen dat je een stukje in dialect hebt geschreven.
Groet, Ewald
al die drukte rond Kerst, lomt: komt
De volgende keer schrijf ik mijn stukje met het licht aan, mijn bril op en een vergrootglas bij de hand. Zeker weten! ? ? ?