Ik zie het probleem niet zo. Het is één keer per jaar! Waarom maakt ze zich nou zo druk? Mijn zus blijft mijn zus, al praat ze soms wat plat. En aan mijn zwager heeft ze een schat van een man. Is het nu echt zo erg dat hij liever een biertje heeft dan haar uitgelezen wijn? Vorig jaar vond ik het reuze gezellig. Ik hou van varkensrollade en zelfgemaakte appelmoes. Zoiets lekkers eet ik eigenlijk alleen daar.
Wat heeft hij nu toch bij zich? Een kerstman? Wat geinig. Hij kan zelfs knipperen! Dat past nou echt bij hem. Lekker vrolijk.
Wat gezellig! Maar als ze straks weer over die onderzetter begint te zeuren, hang ik haar aan de gevel.


Toppppp
Nu begin ik nieuwsgierig te worden naar de grootte van deze familie. Zijn er ook huisdieren? Die kunnen ook best hun eigen mening hebben. 😉
Hay, plaagkop die je bent, als je goed had gelezen, wist je dat er minstens vier kinderen zijn 😀
@Conny, ik heb ook de drie voorgaande verhalen gelezen. Subliem!
In eerste twee verhalen zag ik Kerst staan. Kerst wordt echter, behalve aan het begin van een zin, met een kleine letter geschreven.
Hetzelfde gaat op voor de Kerstman. In veel gevallen zou het kerstman moeten zijn. In de officiële Woordenlijst van de Nederlandse Taal wordt dit onderscheid ook gemaakt. Zie: http://woordenlijst.org/zoek/?q=Kerstman&w=w
Kerstman als eigennaam wordt dus met een hoofdletter geschreven, in alle andere gevallen met een kleine letter. Hetzelfde gaat op voor bijvoorbeeld Sinterklaas/sinterklaas.
Wat heerlijk om de camera zo steeds weer ergens anders te zetten! En wat levensecht dat ze stuk voor stuk de waarheid in pacht hebben.
Dank voor je fb, Ineke. Ik heb het aangepast. Kerstmis mag wel met een hoofdletter en kreeg dus mijn voorkeur. Zal het toch mijn opvoeding zijn? 🙂
Tja, Harrij, hebben we dat niet allemaal?
De kinderen wilden ook nog hun zegje doen. Die heb ik een dreun verkocht. Het is tenslotte nog geen Kerstmis.
dit was niet voorspelbaar
Dank je wel, José, voor je leuke/lieve commentaren 🙂
@Conny, dat zou maar zo kunnen 😉