‘Hoe Tandwolf Bij Pindarotsen Op De Klippen Loopt’ zien we in de volgende aflevering van ‘Hoe Vergadertijger Op Kanonnenvoer Zijn Gebit Uitbijt,’ leert ons de volgende aflevering van ‘Hoe Schijtlijster Bij Kakvolk De Poepdoos Bekladt,’ weten we van vorige afleveringen van ‘Hoe De Straat In Beide Rijrichtingen Openligt En Ver Onder Rioolbuizen Grondwater Glanst, vertelt de aflevering van ‘Hoe Rijen Grafstenen Op Het Gebit Van Een Oude Snoeper Lijken, Die Zijn Tanden In Een Taaie Typiste Wil Zetten’ tijdens uitzendingen van Hoe De Koekoeksklok Haar Ei In Een Nest Vol Stilte Legt En Daarmee Al Het Andere Verjaagt,’ komt in de allerlaatste aflevering van Hoe Herhalingen Zowel In Zomer Als In Winter Het Failliet Van De Familiegloeilamp Uiterst Precies Tekenen.’

c.p. FRITS JUICHT OMDAT JOUW GLOEILAMP ZICH NIET LAAT KISTEN, EEUWIG ZAL BLIJVEN GLOEIEN BOVEN AL HET JALOEZIE GEBROED DOOR FAMILIE-STEKERS ONDER WATER DIE HOEPERDEPOEP ZAL OP DE STOEP VERACHTEN OMDAT HUN CHAOS HIERMEE IN DE RUI KOMT.
ik kan niet wachten op de HOE HERHALINGEN uit zullen pakken in JOUW HEERLIJK GEBROED! Succes en een fijne dag toegewenst, Miriam.
Vooral de titel spat van mijn scherm af. Geen gloeilamp meer nodig zo.
Bijzondere kronkels C.P.!
Tja….
Beste Miriam,
En dat zonder er kijkgeld voor te betalen!~
Bedankt voor je reactie,
Chris
Beste Levja,
Mooi, het was ook mijn bedoeling meteen als eerste aan het begin van de week de defintieve gloeilamp aan te steken!~
Bedankt voor je reactie,
Chris
Beste Desiree,
Het sluit nauw aan bij de kronkels die noodzakelijk zin bij het schrijven!~
Bedankt voor je reactie,
Chris
Beste Lijmstok,
Tja etc. óf tja enz.?
Bedankt voor je reactie,
Chris