1)Bijzettafels worden verkocht bij Ikea en daar hebben vrouwen sowieso meer verstand van. Wie anders kent de hele catalogus uit haar hoofd? Precies.
2)Bijzettafels hebben meer diepgang en houden zich tegelijkertijd beter op de vlakte dan mannen. Dat komt door hun schuiflades en meestal perfect platte tafelbladen.
3)Bijzettafels zijn er altijd, en ze zijn overal ‘bij’. Als jij al bier zuipend je ‘zondagmannenvoetbalpotje’ speelt, is je bijzettafel ondertussen volledig ondersteunend aanwezig bij je eenzame vrouw.
4)Bijzettafels luisteren beter. Dit komt omdat ze weten hoe ze hun mond moeten houden: klep dicht!
5)Bijzettafels zitten niet de hele dag op hun telefoon onbelangrijke opsommingen te lezen op internet en houden dus sowieso veel meer tijd over voor dingen die er toe doen.

Nu snap ik waarom ik niets van bijzettafels begrijp 😉
In de loop van de avond is er altijd wel een die straalbezopen over een bijzettafel klapt. Ook die grote met die glasplaten. Begrijp bijzettafel en ieder redelijk mens zal aan je twijfelen.
Met vriendelijke groet,
Chris