De feniks heeft mij altijd gefascineerd: uit je eigen as verrijzen en er opnieuw tegen aan gaan… Fantastisch toch?
Iedereen zit al wel eens in zak en as om één of andere reden, maar de moed vinden om jezelf terug op te peppen en weer verder te gaan is niet zo eenvoudig.
Gelukkig kan ik rekenen op een paar goeie vriendinnen (want geef toe, zo heb je er niet veel) die altijd bereid zijn om te luisteren en/of dat ene dingetje weten te doen waardoor je je weer een pak beter voelt.
Een mens zou eens meer de kans moeten krijgen om zijn vleugels uit te slaan, even alle zorgen achter zich te laten en te genieten van het leven

Mooi stukje Els
Mooie gedachte.
Zelf zou ik het liever wat minder algemeen zien, bijvoorbeeld met een scene waaruit blijkt hoe de vriendinnen helpen etc.
@Inge Hulsker. Dank je wel. Ik zal het in gedachte houden
@Dini Dank je wel
ja, beetje steun doet soms wonderen
@José van Rosmalen, klopt. Maakt soms een wereld van verschil