Het wordt snel donker. Ik sluit de ramen. Eindelijk rust. Het waait hard en het geluid van de krakende planken en de zwiepende takken zorgt ervoor dat ik begin te twijfelen aan mijn wilde avontuur.
Een ferme klop op de voordeur. Yes! Michel heeft het verlaten oord gevonden. Enthousiast open ik de deur. Ik staar de onbekende man aan. De schreeuw die opborrelt vanuit mijn buik, blijft hangen…
Waar blijft die schreeuw dan hangen? Ik klap de laptop dicht. Hoe omschrijf je angst?
Angst. Raar woord.
Er wordt op de deur geklopt. Wie is dat?
Het kippenvel kruipt langs mijn bovenbenen omhoog en de haartjes in mijn nek gaan overeind staan. Ik tuur door het raam en zie alleen duisternis.


@Desiree Leuk stukje, de laatste zin had ik anders gedaan. maar dat ben ik, als ik hem lees voelt hij in mijn hoofd niet natuurlijk aan. Iets in me wil hem voelen, dus misschien dat ik persoonlijk zoiets als dit gedaan had, “Ik tuur door het raam en voel alleen duisternis.” (nog steeds wel <3 waardig)
He G.J. dank je, een mooie suggestie. Daar heb ik inderdaad ook in mijn hoofd mee gestoeid. Je hebt me overtuigd dus pas ik ‘m even aan.
@G.J. Beter he?
Prachtig stukje,Desiree.
Minithriller 😉
knap gedaan; in 120 woorden maar liefst twee verhaallijnen en nog spannend ook!
Sterk.
@Desiree, over smaak valt te twisten, maar ik vind hem mooier zo 🙂
@G.J. Ik ook, tnx.
@Gerda, Irma, Levja, dank jullie.
@Levja, het lijkt lang gelden dat ik een stukje van jou heb gelezen. Hoe is het met het schrijven?
Goed stukje Desiree, spannend geschreven!
Twee puntjes:
‘het geluid van … zorgen ‘ > ‘zorgt’
‘het verlate oord’ > ‘het verlaten oord’
@Inge, dank je. Aangepast.
Desiree, goed verhaal en goed verteld.
De laatste regel vind ik echter niet mooi. Er wordt getuurd en dan gevoeld.
@Hai Ineke, dank je. De eerste versie was anders. Ik begreep wat G.J. zei. Maar…als zo vaak geef ik je weer gelijk, turen en voelen lijkt geen logische combinatie maar voelen omvat meer dan alleen zien en daar wil ik naartoe. Ik denk er nog even over na.
Dank je weer, ook voor je twitterberichtje.
@Desiree, ik ben wel benieuwd hoe het er eerst stond.
@Ineke, ‘en zie alleen donkerte.’
@Desiree ik denk dat de laatste regel hoe dan ook vreemd leest omdat er op de deur geklopt wordt en er uit het raam gekeken wordt.
Je zou kunnen proberen om iets te bedenken waarbij het schreeuwend landschap aan de deur klopt. of anderszins zich kenbaar maakt. Dan heb je het verhaal rond.
@Ineke, dank je. Ik laat mijn grijze celletjes er op los.