Een rode Ferrari cabrio F430 spider rijdt langzaam over de boulevard. De eigenaar heeft besloten dat hij op wil vallen en rapmuziek galmt uit de open auto over de stoep naar het terras waar ik een pilsje zit te drinken.
Een windvlaag brengt onze parasol aan het wankelen en ik grijp naar mijn pet die bijna afwaait. De Ferrari wordt pal voor het terras geparkeerd en de eigenaar stapt uit.
Ik schiet in de lach, de toupet van de Ferrari eigenaar is naar achteren geklapt en zijn kale schedel glimt in de zon. Hij glimlacht naar mij en de dames aan mijn tafel. Ik probeer mijn gezicht in de plooi te houden, steek een duim op en roep, “Mooie Cabrio!”


De man schuift zijn toupet weer op zijn plek en zegt: “Valt wel mee, je zou mijn andere auto moeten zien.”
Ik vraag hem wat voor auto dat dan is.
Zijn toupet zit weer keurig op z`n plek en hij antwoord: “Een Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse.”
Op dat moment stappen de dames aan mijn tafel op en wandelen verleidelijk heupwiegend naar de Ferrari cabrio F430 spider van de Toupetman en vragen hem of hij tijd en zin heeft voor een testritje.
🙂 De ultieme domper op mijn lol
In Monaco smachten vrouwen naar een Ferrari
Een boot, drie huizen en op safari
Zelfs met een toupet
Krijgt men vrouwen in bed
Want dames houden van bombarie
Dames houden van de Bomb [van] Arie.
De toupet
doet hij af in bed
omdat die dames
hem al 50 jaar
aaien over zijn bol
en zwijmelen
oh Arie, hoe hou jij dat toch vol
bewondering
over zijn stuurkunst
in de Ferrari
maar Arie
wat jij kan in bed
gaat boven mijn pet
zullen we nog een keer
versnellen als de Bugatti
oh Arie, bombarie mijn schattie.
@CB grinnik 🙂