Breivereniging De Vikingen, ofwel de Breivikjes zitten in zak en as. De leden zijn ondergedoken omdat bepaalde leden van de Breivikjes lastig gevallen worden door onder andere de AIVD, de SP en ongewenste intimiteiten van de PVV.
De dames die een senioren cursus ‘Handig Internetten’ hebben gevolgd krijgen veel dreigmailtjes toegestuurd waar ze geen raad mee weten. De dames die deze uiterst praktische en eenvoudige cursus niet hebben gevolgd, hebben hier in feite niks van gemerkt.
Daarom hebben wij, Burgemeester en wethouders, besloten ‘Handig Internetten’ niet langer te subsidiëren, opdat de rust weer kan terugkeren in het prachtige Dorp waar onze Breivikjes resideren.
De cursusleider, die enkele haatmailtjes van onze raadsleden heeft mogen ontvangen, is per direct op nonactief gesteld.
Breivereniging De Vikingen, ofwel de Breivikjes
want wat niet weet niet deert