Ik ga op grote trek en besluit de donkere decemberdagen te ontvluchten. Omdat mijn financieel budget niet veel ruimte biedt besluit ik mijn caravan in te zetten. Die moet ik eerst wel even ophalen. Een goede vriend van mij heeft hem achtergelaten in Engeland. In Trekestle Caravan Park (Lauceston) om precies te zijn.
Een heel avontuur om daar te geraken. In links rijden heb ik al helemaal geen trek. Maar ik moet iets, nietwaar? De vraag alleen is, ga ik verder rondtrekken in Engeland of scheep ik over? Moeilijke keuze. Waar vieren ze in hemelsnaam geen decemberdagen? In de woestijn? Hoewel. Jozef en Maria? Antarctica lijkt me een goede optie. Maar hoe kom ik daar? Met caravan en zonder pegels?

Mien, heb je al aan het Kalifaat gedacht?
Ja, in de woestijn heb je geen erg in de feestdagen. Maar ja, dat is wel een beetje duur.
In gedachten kom je ook aan je trekken … Of zeg ik nu iets gek(s).
Kalifaat? Waar ligt dat Ewald? Een volksbuurt bij jullie misschien? Blijf ik graag uit de buurt. Dan liever naar het koude en wonderschone Antarctica.
Dat ligt eraan hoe rekbaar je hersenen zijn, Levja. Als je bedoelt wat ik begrijp. 🙂 🙂 🙂
Volgens mij moet je gewoon verder trekken. En dat bedoel ik zonder bijbedoeling in verband met de opmerking van Levja. Of toch wel een beetje (-;
Noordelijke Ijszee. Geen pegels nodig daar. Die hebben ze al. Van mij een hartje.
Helaas, ik heb geen reisbestemming voor je, Mien. Leuk stukje
Waarom zie ik nou ineens pinguins met kerstmutsjes voor me? Doe ze de groeten, Mien!
een grote tocht, op het zuidelijk halfrond is het nu zomer.