Een 120woordenverhaal? Over onderzetters? Hoe krijg ik dat voor elkaar. Ik had een stuk over een IKEA kast, maar de site bleef aangeven dat het stuk te lang was en interpunctiefouten bevatte. Haalde ik een woord weg, gaf dat ding aan dat ik een woord overhad. Interpunctiefouten?
Die kast heb ik maar weer terug gezet, inclusief de onderzetters die ik gebruikte om een zware deur te ondersteunen. Van verpakkingsmateriaal. Perfecte onderzetters.
Thuis, voor op tafel neem ik de kurken dingen wel, maar die waren niet dik genoeg voor de kast. Ik wíl een stukje insturen zonder dat de site iets te mekkeren heeft. Het zal me potverdomme lukken. Dus verzin ik iets nieuws. Kijken of dit wel geplaatst wil worden.

Haha! Onderzetters, je kunt er alle kanten mee op! <3
Ja heerlijk. Je verontwaardiging is bij mij helemaal binnengekomen.
@ Jacqueline, hilarisch meta-stuk.
Vraag: wat bedoel je aan te geven met de dubbele punt in de titel?
– 120woordenverhaal
Moet zijn: 120-woorden-verhaal. Na een getal volgt een koppelteken.
Woordenverhaal is niet een bestaand woord (zoals bijvoorbeeld sinterklaasverhaal en kerstverhaal ingeburgerde samenstellingen zijn), daarom een koppelteken. Al zal zonder koppelteken wellicht niet echt fout zijn. Daar ben ik nog niet helemaal uit.
– IKEA kast
Moet IKEA-kast zijn.
IKEA is een afkorting, dus samenstellingen bevatten dan altijd een koppelteken.
– terug gezet
Juist is: ik heb teruggezet. (Maar wel: ik zet terug).
– Thuis, voor op tafel neem ik de kurken dingen wel,
Kun je aangeven waarom je geen komma hebt geplaatst na tafel?
Origineel, zoals je onderzetter erin hebt verwerkt, Suma.
Ineke, ik leer ook weer wat van jouw feedback. Dankjewel.
Leuk zo’n persiflage. 😉
Ik ben geen tegenstander van een thema of een themawoord, maar het doet me wel pijn dat zo veel mensen hun creativiteit elke week opnieuw aan één enkel woord ophangen en er op 120W in tegenstelling tot voorgaande jaren heel weinig stukjes buiten dat weekthema geplaatst worden, omdat daar vaak weinig of geen respons op volgt.
Daarom ga ik voorlopig alleen nog maar commentaar geven op stukjes waar het themawoord niét in voorkomt.
Zie dat niet als protest, want ik heb niets tegen de mensen die dat weekthema vooropstellen. Ik wil gewoon een bijdrage leveren om het evenwicht een beetje te herstellen.
Hay, je schrijft wat ik ook zo ervaar.
Ik sluit mij dus bij je aan.