De maand Januari was nog geen drie dagen oud of we hadden het eerste moeilijke vraagstuk al binnen. Nou waren wij als ouders met drie genetisch gemuteerde kinderen wel wat gewend, maar dit gegeven maakte het begin van het nieuwe jaar een stuk complexer, dan we hadden ingeschat.
Het vertrouwen dat onze dochter van 12, langzaam zou doorgroeien tot een kleine volwassenen, werd overboord gegooid door keiharde bloedwaardes. Duidelijk werd waar haar “tekorten” zaten.
Theoretisch is het een kwestie van spuiten. Praktisch gezien is het een zware belasting voor lichaam en geest van een kind.
Ingrijpen in dit natuurlijk proces is voor mij als moeder een keuze, waarvan ik niet zeker weet of ik daar überhaupt wel aan wil beginnen.


Een heftig verhaal. Een moeilijke keuze.
volwassenen = zonder n op het eind.
klopt, heftig en moeilijk. zal nog wat inspanning kosten voordat deze meid opgegroeit is tot jonge volwassene!
Januari mag met een kleine letter en na ‘complexer’ is geen komma nodig.
@Sandarijn Iets wat heel complex is, heb je goed neer weten te zetten in 120 woorden.
Opmerkingen:
– Nou waren wij als ouders
Nu lijkt mooier te zijn dan nou. Zeker waar het om het geschreven woord gaat.
– Het vertrouwen dat onze dochter van 12, langzaam zou doorgroeien tot een kleine volwassenen,
Na 12 zou er geen komma moeten staan, tenzij je er ook één zet na langzaam.
Volwassenen zou hier geen meervoud moeten zijn.
@Sandarin ik begrijp niet zo goed hoe het komt dat je je stuk hebt gecategoriseerd onder “communicatie”.
allereerst bedankt voor alle adviezen. Ik heb nog veel te leren, maar dat mag ook. Ineke, ik vergeet de juiste categorie aan te klikken of ik ben te snel, waardoor ik in communicatie viel. Wist niet hoe ik het kon veranderen.
Mijn schrijfhonger is groot, maar binnen mijn gezin van drie kinderen en de vakantie is het soms lastig om deze op de juiste manier te stillen.
@Sandarijn Leuk die schrijfhonger! Maak er gebruik van, ook al zal dat niet altijd even gemakkelijk zijn.