“Zuig het bloed weg en geef me de zaag!” Slurpende geluiden, bloed en wondvocht worden weggezogen. Aders worden afgeklemd. Metalen tanden van een zaag vreten zich gierend door spieren, bot en pezen. “Zak alsjeblieft!” Een onderbeen valt in een plastic zak en wordt in een grote overvolle container gegooid. “Deze gaat het redden. Hopelijk de laatste voor vandaag. Iemand een sigaretje?”
Op het dak van Bagdads Al Yarmouk hospitaal zitten chirurgen op wankele klapstoeltjes sigaretten te roken. De zon is bijna onder, een explosie, de wijk schudt op haar grondvesten. Gillende sirenes, iedereen haast zich naar beneden. Een lege container staat al te wachten op geamputeerde lichaamsdelen.
De democratie voedt zich hier met minimaal één container per dag.


Goed verhaal, mooie opbouw. De laatste regel vind ik “jammer” omdat dat al in de titel verborgen was.
@Ineke, Thx. Ik zat zelf ook met de laatste regel. heb hem wel 10X veranderd, maar nu ik het terug lees is, “is een carnivoor en”, een overbodig stuk tekst.
Ik kan helaas mijn stukjes nog niet aanpassen, dus dat verwijder ik later wel.
Ja, sterk. Ben het eens met Ineke.
@GJvG Nu wel.
De kunst is het zo aan te passen dat er 120 op de teller blijft staan 😉
@Frank, thx de kunst van die 120 komt nog wel, eerst even het verhaaltje opleuken 🙂
@Ineke, aangepast. Ook een taal foutje uit “Bidden voor toeval” en “programmeren” aangepast. Ik ben dronken van alle macht die het gouden pennetje me geeft 🙂
Ah…. je hebt de gouden pen verworven!! 😉
Een kwantitatieve verworvenheid, maar ik ben er blij mee 🙂
En.. dan kun je ook je stukken plaatsen zonder in de wachtrij te hoeven 😉
Oee-eh, dat wist ik niet, maar ik beloof plechtig daar verantwoordelijk mee om te gaan, denk ik 🙂
Daar zal Frank blij mee zijn 😉
Dat gouden pennetje is geen eenrichtingsverkeer natuurlijk, hij wordt zo weer zilvergrijs 😉
Slik