Na drie haringen en veel door een bekende oenoloog aangeprezen gortdroge chardonnay, doezel ik weg…
Eva Jinek is boerin geworden en getrouwd met Yvon Jaspers. Freek Vonk zit gedwongen in een inrichting, de in ere herstelde Bram Moszkowicz staat hem bij. Caroline van der Plas is geen minister-president meer en presenteert nu met Pieter Omtzigt Boer Zoekt Functie Elders. Op1 is weggezapt naar de kneuzenzender SBS6. Marcel van Roosmalen zit met een stapel dikke boeken in zijn maag en Gijs Groenteman kan nog steeds niets behalve oenig podcasts maken.
Op de eerste veganistische haringparty word ik uitgelachen, niet omdat ik in een jurk loop – dat doet nu elke man – maar er zitten uitjes in mijn decolleté. Echte uitjes, dat wel.


En zo is het met Han nog goed gekomen, ha ha haaa.
En om nog even door te dollen: ik heb je stukje gelezen, een hartje gegeven en ook deze reactie. Lees je nu ook mijn stukje?
Hihi, wat een gekke droom. Ik gok dat je hoopt dat sommige details werkelijkheid worden. 😉
Misschien wel alles. Maar jij in een jurk, dat nooit.
Sterk geschreven, Han.
Levja, dank je wel. Ik mag niet klagen.
Lousjekoesje. Haha, nooit van mijn leven. Achterlijkheid!
Ewald. Dit is een kort en aangepast stukje uit mijn column op Metronieuws.
https://www.metronieuws.nl/lezerscolumn/2023/06/lezerscolumn-eva-jinek-haring-of-kuit/
Voor de liefhebber, dit is een kort aangepast stukje uit mijn column op Metronieuws.
https://www.metronieuws.nl/lezerscolumn/2023/06/lezerscolumn-eva-jinek-haring-of-kuit/
De column van Metro is top Han! Goed gedaan, dan is dit…een…matig aftreksel, maar ik snap dat je keuzes moet maken. grt
Luc. Dank je voor je compliment. Maar… ‘een matig aftreksel’ is gewoon een belediging. Ook zonder kennis van de volledige column, is dit stukje over het thema meer dan deze kwalificatie waard, om het maar bescheiden te zeggen. Zo praat ik ook niet over jouw stukjes.
Han, het allerlaatste wat ik zou willen is jou beledigen. Daar heb ik geen enkele reden toe. Ongelukkig uitgedrukt, oké maar dat is het dan ook. In het licht van de column blijft er weinig over, dat is wat ik bedoel. Natuurlijk weet ik dat je je best doet, ook op een kleiner stuk zoals deze bijdrage. Dus excuus voor de ongelukkige woordkeuze, maar belediging, nee.
Luc, het is een stukje op zich. Dank voor je reactie.
Van mijn vriendin heb ik geleerd: ‘Het heet niet voor niets ChardonNEE.’ Beter een andere witte kiezen.
Maar dat je er ook nog zo raar van gaat dromen wist ik niet. Ik zal het haar ook laten weten. :-))
Alice. Haha, moet je doen!