Als je eenmaal “bestraft” bent, dat wil zeggen dat je van de rechter gehoord hebt welke straf je dient uit te zitten, kom je in aanmerking om arbeid te verrichten.
Je hoeft dan niet helemaal nutteloos je tijd te verdrijven binnen de muren van het complex. Diverse werkzaamheden kunnen worden uitgevoerd, van een aantal schroeven in een zakje doen tot zelfs wat onderdelen in elkaar zetten. Natuurlijk staat daar een uurloon tegenover.
Zo is het BASISLOON maar liefst 76 cent, oplopend tot maximaal 95 cent per uur. Wekelijks uitbetaald op je rekening, zodat je bijvoorbeeld wat te roken kunt kopen in de aanwezige supermarkt van de instelling. Niet-rokers kopen wat chips of snoep. Minimumloon? Nee, dat hebben ze daar niet.

Luc. van een aantal schroeven in een zakje doen of zelfs wat onderdelen in elkaar zetten. ‘Van’ impliceert ’tot’, maar dat lees ik niet in deze zin.
van een aantal schroeven in een zakje doen tot zelfs wat onderdelen in elkaar zetten.
Han, ja, gewijzigd. Thx.
Aha, bedankt voor de informatie.