Gekscherend denk ik wel eens bij de kapper, zal ik me eens maf laten knippen? En toch wordt het weer, doe maar hetzelfde als de vorige keer. Achter en zijkanten kort opknippen, boven normaal. Niet vanwege de kosten van de kapper maar gewoon, om er van af te zijn. Duidelijk niet mijn hobby. Maar, dat geldt niet voor iedereen. Zo zie ik op de atletiekbaan bij het WK in Boedapest de laatste trend voorbij komen. Half de baard en wilde haren eraf geschoren. Het moet niet gekker worden. Om snelheid in de bocht te winnen. Kort door de bocht dus. Tegen de klok in rennen ze, dus de rechterkant eraf. Waarom niet alles? Ik noem het een gekscherenakkoord … voor winst.

Je bent lekker op dreef met het weekthema, Mien. Leuk om te lezen.
Het is inderdaad nog steeds mode bij mannen en jongens de zijkanten op te scheren. Ik vind het niet mooi. Scheer je weg.
Ik heb de *halvebaardspringer* gevonden. Tja, alles voor de snelheid. Zwemmers en schaatsers hebben natuurlijk een gladde muts op.
Bij atletiek was er wel 2 vrouwen met geel geverfde haren. Zou dat ook nog een vorm van tactiek zijn? Wel vrolijk, hoor. De keepers zijn ook tactisch in felgekleurde pakkies.
Femke is wereldkampioen met hordelopen. Ze ging op haar Femkes uit haar bol.
Waren 2 vrouwen.
Thanx. Ja, zeker genoten van Femke. Maar ook van de andere atletiekprestaties. Niet per se van Nederlanders. Behalve Sifan dan. Die blijft uitzonderlijk. Ben benieuwd wat ze bij de marathon gaat doen.