Er is teveel gaande op haar schil, mevrouw Wereldbol loopt om van al die drukte en agressie. Ze heeft geen idee hoe ze die chaotische levenslaag ooit weer in toom krijgt. De tweelingzusjes Virus en Bacterie hebben hun best gedaan, al meerdere keren, maar ondervinden steeds meer weerstand.
Ondertussen wordt het er viezer en bedompter. Ze ziet ze in hun rotzooi krioelen, die mensen, het zijn er gewoon teveel geworden.
Het mooiste zou zijn als er een god was met een jachtgeweer die ze in kon huren om de boel schoon te vegen. Een flinke klopjacht, bezem erdoor, en schoon is uw wereld.
Maar helaas, die is in het hele heelal niet te vinden. Of ze verstoppen zich.
Ze wanhoopt.

@Berdien: ik wanhoop mee, maar als het gaat om een meervoud (‘ze verstoppen zich’) dan hoop ik op meer kansen op een god, maar dan wel zonder geweer maar met gezond verstand.
Laat haar de liefde maar aanmoedigen en vrij baan geven, ik doe mee
Bijzonder perspectief. Vooral het idee dat een god slechte bedoeningen zou kunnen hebben.
Ik dacht zelf aan de bijbelse 7 plagen…
*Houd moed, heb lief*
was de spreuk van de kerk in de coronacrisis. Laat die spreuk voorlopig nog maar staan. Voor zowel de gelovigen als de ongelovigen.