De lolligste bonbons zijn door Ruud Lubbers gestuurd aan Ina Brouwer. Ruud Lubbers noemde haar bij de beantwoording van vragen quasi-verstrooid “mevrouw Bakker” en daar onze Ina erg boos over. Lubbers liet haar een doos bonbons bezorgen, die Brouwer doorstuurde naar de vrouw van Marcus Bakker.
Marcus vrouw werd door de BVD bespioneerd. Toen deze Els een slagzinnenwedstrijd van supermarkt “Simon de Wit” won, orkestreerde de BVD een perscampagne rond de vraag of een communiste wel een geldprijs van een kapitalistisch concern kon aanvaarden.
Hoe diep kun je zinken?
Marcus Bakker woonde in Zaandam, daar zal Zwarte Piet straks landen.
Helaas, Marcus Bakker is dood en met zijn humor.
Alleen “AH” heerst in Zaandam, “Simon de Wit” is allang opgeslokt!

Goed, stukje, Joop. De vele witregels lijken me overbodig. De tweede en de vierde zijn op hun plaats, de andere doen afbreuk aan de lay-out naar mijn smaak.
PS ik bedoelde de eerste en de derde. Er zat nog shampoo in m’n ogen.
Ik zie ineens twee foutjes, Ewald, het “was” ontbreekt in de tweede zin. En woordje “hem” in de voorlaatste zin.