Zelfs als ik alleen slaap, vrij ik voetje. Met mezelf. Het voordeel is dat de schepping mij twee voeten heeft geschonken. Nog een pluspunt is, dat deze daardoor warm blijven. Nu moet ik zeggen, dat ik zelden koude voeten heb. Alleen als ik ziek ben. Toen ik mijn hondje nog had, fungeerde zij als warmtebron. Alleen dan ging ze op mijn voeten liggen. Of ik nu zat of lag.
Bij het verstrijken der jaren merk ik toch wel dat ik een verslechterde bloedsomloop begin te krijgen. Dus deze winter een kruik aangeschaft.
Natuurlijk is voetjevrijen helemaal lekker met mijn ‘vrijer’. Het geeft mij een kick, of is het toch ook een tic. Opwindend en tegelijkertijd rustgevend.
Beiden geen flegmatische tekens.

@Sanne @ Ewald. Nog een tic mijnerzijds
: – D
Herkenbare kick/tic <3
Wie is die vrijer? Ik vat ‘m niet helemaal.
N.B. ‘Flegmatiek’ is een bijvoeglijk naamwoord.
http://www.woordenboeken.nu/be.....flegmatiek
Zolang ik mijn vrijer maar ken @Ostinato. Ik vat hem meer dan eens.
Wat betreft het bijvoeglijk naamwoord kan ik niet anders dan je gelijk geven. Ik zag het ooit staan in de overtreffende trap. In de krant. Maar dat zegt ook niet altijd alles. Ik ga de laatste zin aanpassen.
Het vrijen met je vrijer stopt toch niet met voetjevrijen?
Nee, het is het begin @buitenboek
Ook voor mij wel herkenbaar, al helpt solo-voetjevrijen mij niet. Twee ijsklompen krijgen elkaar niet warm. <3
Over voetjevrijen met klompen weet ik ook nog een leuk verhaaltje @Ewald. Als ik tijd heb, dan ….
Kom maar op, Levja. Ben benieuwd…
Leuk, leuk! Ik mis dat weleens ‘voetje vrijen met mezelf, omdat ik slechts in het bezit ben van één voet, dus dat gaat een beetje moeilijk. Maar gelukkig kan het nog wel met mijn vrijer 😉 Hoe vervoeg je voetjevrijen eigenlijk? Ik had pas met iemand (die hier ook weleens schrijft) een discussie over het vervoegen van koppeltje duiken. Ook zo’n leuke. Maarre… je verhaaltje is weer super en daar gaat het om, al bevat het dan geen flegmatische tekens 😉
Ja lieve @Irma. Soms gaat de schepping ook wel eens mank. Voor het vervoegen link. http://www.mijnwoordenboek.nl/.....etjevrijen
Dank je voor je openlijke reactie.
Weet je overigens welke tekens de flegmatische tekens zijn? @Irma
Ik heb me nog nooit zoveel verdiept in flegma als deze week, waar 120 woorden al niet goed voor is. Het komt van de oude grieken iig, zoveel is me al wel duidelijk. Het heeft met het lichaamssap slijm te maken (zie ook mijn stukje). En mensen met een teveel aan slijm waren daardoor kalm en weinig emotioneel. Zo gezien is rustgevend dus eigenlijk wel een flegmatisch teken en opwindend weer niet…
De flegmatische tekens hebben dus met de dierenriem te maken. Vissen, Kreeft en Schorpioen. Oef, je stukje heb ik dus gemist. Ga ik later vanavond of morgen beslist lezen.
Levja, leuk en zeer beeldend! Ik moet denken aan de kruik die mijn moeder vroeger als verrassing in mijn koude bed legde.
Dank je @Han. Weet je dat ik vaak hetzelfde denk als ik nu mijn kruik in bed leg. Ik zie dan zo mijn moeder voor me, vooral toen ze nog zo jong was en ik ook!!!
Levja, heerlijk een ouderwetse moeder die je letterlijk en figuurlijk verwent met warmte!
Leuk stukje. Als je happy bent met je zelf kun je dat ook met iemand anders zijn.
Is volgens mij ook echt zo Nyceway. Dank je voor je mooie commentaar.