Brood mag niet ontbreken, op een lijstje bekende junks, die mooie woorden worden toegedicht. Herman is een ultieme voorbeeldjunk. Junk in de letterlijke zin van het woord maar zeker ook in de figuurlijke. Broodmager sprong hij van het Hilton zijn dood tegemoet. Een bevlogen zelfdoding. Dit jaar zou hij 70 worden. En laat nu net het woord 70 op positie 70 staan.
Toeval bestaat niet. Het is slechts een kruising der wegen. Dit jaar schreef vrouw Xandra een boek over haar relatie met deze bijzondere rock & roll junkie. Buiten zijn optredens een warme familieman. Willen wij dat weten? Ja, dat willen wij weten. Naast champagne and wine op saturday night en een paar lekkere spritzen, bleek Herman ook een knuffelvader.

Voor Herman:
http://nos.nl/artikel/2082189-.....unkie.html
Mensen kijken vaak niet verder dan hun neus…
@Mien. Een creatieve geest!
@Han: Zeker waar.
@Levja: Kijken, voelen, proeven en luisteren … Herman zette alle zintuigen in. ?
Wat een mooie 120w, Mien. We denken mensen (of ze nu bekend zijn of iets minder tot niet) te kennen. We weten eigenlijk vaak niet eens de helft van de ander, denk ik.
Mooie titel!
Thanks! Herman is one of a kind!
One of a kind > https://www.youtube.com/watch?v=LjfH119tJ0c
Shpritsz > https://www.youtube.com/watch?v=ZWFGruZbXpM
Mooi! Een van mijn helden, Brood. Dat 70 op positie 70 staat is een verrukkelijk kloppend feit.
mooie hommage aan Herman Brood, sinds ik hem ooit zag optreden vond ik hem sympathiek, helaas ging hij geleidelijk aan te onder, die sprong wil ik niet romantiseren