Ze zat aan de bar, haar tweede vodka tonic stond reeds voor haar neus. Haar lang, slank been bewoog ritmisch en haar handen zaten te friemelen aan een rietje. Nee, dronken was ze niet, wel zenuwachtig. Ze bedacht, voor de honderdste keer waarschijnlijk deze avond, dat ze dom bezig was. Wie sprak er nu af met een man die ze niet kende? Ze had enkel zijn profiel gezien op de datingsite waar ze zich op had ingeschreven in een dronken bui. Hij was waarschijnlijk alles wat hij juist niet beweerde te zijn. Stipt bleek hij in ieder geval al zeker niet! Ze zou hem nog tien minuten geven, besloot ze terwijl ze nogmaals de, best wel lekker uitziende, ober wenkte.


Vrouwen! Wat zei Oscar Wilde ook al weer?
:-p
@Benny Bielen : veel te veel LOL
Mannen …
Het is natuurlijk nog maar de eerste alinea van een roman
@Levja : soms kan je ze wurgen 😉
@José van Rosmalen : mooi compliment, dank je
Wij willen meer 🙂 Erg leuk, ben benieuwd hoe dit afloopt…
@Irma Moekestorm : wie weet … als Frank een thema kiest als “bar” ofzo 🙂 (no pressure @Frank lol)
Leuk! Ja, ik wil ook een vervolg.
Internetdaten wordt wel weer negatief neergezet. Alsof het alleen geoorloofd is om je aan te melden in een dronken bui. Het bestaat hoor, de man van je dromen vinden via een datingsite. We zijn nu 8 maanden samen.
Lang, slank been?
Als verhaaltje toch leuk om te lezen.
@Lousjekoesje : misschien loopt het wel allemaal goed af? 🙂
een lang, slank been omdat lang, dik/kort, dun en kort, dik ook bestaat …
bedankt trouwens!
Leuk stukje! Nieuwsgierig naar het vervolg. Als de ober nu wel stipt is wat de bestellingen betreft, dan heeft hij al een streepje voor en kan hij nog een positieve rol gaan spelen.
@Wendy Schuchmann : het kan idd nog echt alle kanten uit 🙂
@Stefanie gefeliciteerd!
Gefeliciteerd @Stefanie
Lekker een hele week mannen op de voorgrond …
Hoe kan dit? Achttien hartjes!
Gefeliciteerd, Stefanie
@iedereen : dank voor de hartjes en de mooie complimenten. 🙂