In afwachting nestelden we ons voor de televisie. Het was 30 april en we kregen een nieuwe koning. Het gezelschap zat aan tafel, toen de jongste riep: “Hé, daar heb je Maxima, zij wordt onze nieuwe koningin!”
“Ja, dat klopt,” antwoordden wij, “ziet ze er niet echt als een koningin uit?”
“Nee, helemaal niet.” En terwijl ze dat zei draaide ze om en rende naar boven naar haar kamer en kwam terug met dé foto van de bruiloft.
“Kijk,” zei ze, “hier is ze echt een koningin, ze huilt, ik weet niet waarom. Maar hier heeft ze die diadeem in.”
En liet er meteen op volgen: “Je weet wel, die ik ook wilde hebben, maar die jullie te duur vonden.”


Leuk Mas 🙂 Ik zie het prinsesje voor me.
Aardige woordenschat voor een meisje van die leeftijd…
Ik zou zo meisjesachtig met haar kunnen kletsen: ‘Maar maar daar is ze een prinses, dus daar ze heeft ze een prinsessenkroon op.’
Al ze zo bijdehand is, kun je ook een spaarplan voor de aanschaf van een diadeem met haar opstellen.
Met vriendelijke groet,
Chris
@lijmstok @vincentius ze is al wat ouder dan jullie denken. Kinderen zijn wijzer tegenwoordig. Ik heb kamertje veranderd in kamer. Dat scheelt denk ik.
Groet van Mas