Van de weeromstuit raakt zij over het weer nooit uitgesproken.
Te allen tijden komt het weer naar voren. Hoe de wind ook waait, zij geeft er weer haar draai aan. Of het is te warm, te koud of te nat. Telkens weer te. Regen levert haar een depressie op. Zon schijnt haar lichtpuntje.
Omstanders zuchten steeds meer, daar heb je haar weer. Zelf ziet zij geheel geen brood meer in het weer.
Laat juist zij nu een man hebben gevonden, die van het weer zijn beroep heeft gemaakt. Hij brengt het weer in kaart. Zij staat op met haar weerman en gaat ermee naar bed.
Bij dageraad verschijnen zij helder aan het ontbijt en eten samen een boterham met tevredenheid.

Grappig stukje, met leuke woordspelingen. 😉
‘k Was wat melig vanmorgen.
Dank je @Gerda
Overigens was ik ook de Anoniem.
lief weervrouwtje!
@Levja, dat had ik wel door 😉
Als het vrouwtje naar buiten komt zou het mooi weer kunnen worden, als het mannetje naar buiten komt zal het gaan regenen.
Het trieste aspect van een weerhuisje is, dat ook al zien het mannetje en het vrouwtje er vrolijk uit, ze nooit tegelijk buiten of tegelijk binnen kunnen zijn.
Ik moest ineens aan een weerhuisje denken en dat die twee nu maar eens samen moesten komen.
Bedankt voor je reactie @Irma
Was het niet te allen tijde? Altijd lastig
Correct @JelStein
Het is te allen tijde …Inderdaad lastig.
@Levja Wat mij betreft toch teveel weer. Ik zou gezocht hebben naar synoniemen om met andere woorden hetzelfde te zeggen.
Het is beslist geen klassestukje @Ineke.
Al eerder aangeven, dat ik heel melig was. Wel verbaas ik me, hoeveel mensen het altijd over het weer hebben.
Misschien maak ik deze overnieuw en dan meer gericht op het weerhuisje. Ik zie wel (weer)
@Levja deze rond had ik het nagelaten om voorgaande commentaren te lezen. Daar had ik geen tijd voor.
Ik hoop dan maar druk met fijne dingen @Ineke.
Ik zie je inderdaad weinig. Ik leer altijd van je reacties en van je stukjes.
@Levja dankjewel voor je opmerking. Ik ben er even tussenuit geweest, dat was heel leuk. Daarna geraakte in de lappenmand en ben daar nog niet uit. En dat is minder leuk.
Beterschap en sterkte @Ineke
‘k Was anoniem Ineke.
Dankjewel Levja, hoe kan dat toch, dat Anoniem. Wanneer ik niet ingelogd ben, verschijnt nog altijd wel mijn naam.
Jij bent beter verbonden, ha, ha @Ineke.
@Levja Dat moet het zijn, een regelrechte, rode, lijn 😉