Buurman is alweer druk bezig met de ‘burenbarbecue’ voor volgend jaar. Hij doet houtblokjes in een afvalzak met wat benzine. Legt er dan een keurige knoop in en zet het resultaat bij zijn piepkleine mini-barbecue in de garage.
Buurman ziet dat ik kijk en steekt zijn duim omhoog. “Volgend jaar weer!” roept hij met een blij gezicht. Ik reageer met mijn duim en een flauwe glimlach.
Zurig ruikende, aan mijn aars brandende fecaliën verlaten mijn lijf. Ik ontwaar een prachtig gekleurde petroleumvlek in het toiletwater rondom mijn ontlasting. Onwillekeurig vraag ik me af of ik mijn ontlasting wel mag doorspoelen, vanwege het milieu.
“Volgend jaar weer!” zucht ik zachtjes naar het toilet en spoel met mijn duim de burenbarbecue door.


Leuk.
Buurman1 = ik.
Het ruikende streepje weg.
@Lousjekoesje Dank je. Streepje is verwijderd, ik neem aan dat het nu goed is?
Dat primair fysieke, de openhartige beschrijving ervan is de schrijver gegeven. Volgende week zondag vindt alhier de jaarlijkse BBQ plaats, op het grasveld tussen de speeltoestellen. Ik hoop dat ik tijdig het stukje van Def kan verdringen.
Volgend jaar niet weer, zou ik zeggen.