Vandaag gehaktdag. Met een flinke bijl. Niemand wordt gespaard. En zeker Mladic niet. Ongelofelijk dat die man nog mag plassen tijdens zijn proces. En maar neeknikken voor de bühne. Gaat niet lukken. Levenslang wat ik u zeg. En we weten wat een neeknik van Mladic betekent. Gewoon ja, dus. Onbetrouwbaar mannetje, gaat met de billen bloot vandaag. Ik zeg in gestreepte pyjama op water en brood.
Je zou er bijna de doodstraf weer tijdelijk voor inlassen. En hup daarna in een kofferbak van een hele oude auto, oude tank mag ook, afvoeren naar een afvalverwerkingsbedrijf, een pletmachine. Ik wil wel een hartslagmeter tijdens de uitvoeringen, zodat we live kunnen meemaken dat hij in volle gezondheid zijn straf ondergaat, zonder vertraging.

@Mien. Oeps dat is wel echt gehaktdag ja. Mooi hoe je de emotie beschrijft. En je wilt niet alleen de doodstraf maar ook een publieke terechtstelling. Soort volksgericht. Inhoudelijk niet mijn ding. Maar mooi beschreven!
Geen volksgericht. Mag ook gewoon bij de lokale afvalverwerking.
Deze Ratko verdient het.
https://nos.nl/artikel/2204029-oud-generaal-ratko-mladic-veroordeeld-tot-levenslang.html
Mien = antitolerantie. Mee eens.
In het geval van Madlic zou ik willen spreken van toiletrandsig.
Mooie woensdagkoers Mien. Roerend mee eens.
Heftig stukje over een meer dan heftige misdaad en misdadiger.
Toiletranzig.
toch is het de overwinning van de beschaving dat hij berecht is en niet het lot ondergaat van zijn slachtoffers