Vandaag zijn ze het oerwoud ingedrongen. De dieren zonder vacht die op hun achterste poten lopen.
Hun poten stellen niet veel voor. Geen klauwen, lang en dun, weinig spiermassa. In bomen klimmen kost hun veel moeite. Laat staan dat ze kunnen slingeren van boom tot boom. Mijn moeder kon dat goed. Ik klemde mij vast aan haar harige borst terwijl ik genoot van het zweven tussen de bladeren. Ik ben hongerig en koud zonder mijn moeders warmte. De dieren wezen met stokken naar ons. Er klonk een luide knal en mijn moeder viel in slaap. Ik kon nog juist in de varens springen. Weg van de grijpende voorpoten die mij in een zak wilden steken. Ik zie mijn moeder niet.

Heel pakkend. Vooral ook de dieren met de stokken. Prachtige invulling van het schrijfthema.
Mooi geschreven vanuit het perspectief van het slingeraapje. Wat kunnen mensen tich vreselijk zijn.
Lief en tegelijk triest.
Mooie vertelling, helaas geldt dit nog iedere dag.
Mooi en hartverscheurend: Er klonk een luide knal en mijn moeder viel in slaap.
Gelukkig kon het slingeraapje nog net in de varens springen!
Dank je Levja voor je lief berichtje. Nog een fijne dag toegewenst.
Dag Marceline,
Dank je wel voor de mooie woorden. Ja, mensen kunnen wreed zijn. Dat is zo verdomd spijtig. Nog een fijne dag toegewenst.
Dag Nele, fijn dat je reageert op het slingeraapje. Het is inderdaad heel triestig wat mensen elkaar en de dieren kunnen aandoen.
Toch een heel fijne dag toegewenst.
Wandel op de dunne streep tussen blijheid en droefheid.
Dag Marie,
Dank voor je uitgebreide feedback. Ik ben er blij mee.
Nog een fijne dag toegewenst. Ondanks de regen.
Mooi! Sluit me aan bij de opmerkingen hierboven.
Dag Arjan, bedankt voor je bezoekje en je compliment.
Boeiend om een stukje vanuit een ander perspectief te lezen. Knap hoe je de sfeer oproept.
Dag nyceway, leuk dat ik je hier ontmoet. Bedankt voor het compliment.
Een fijn weekend toegewenst. 🙂
mooi stuk Marijke
Dank je José voor het complimentje, ik ben er blij mee.
Hallo, duurt het bij jullie ook zo lang alvorens je stukje geplaatst wordt?
Het varieert bij mij in dagen, nu ook weer, na een vriendelijke vraag/opmerking van mij was mijn vorige bijdrage direct geplaatst maar nu begint de ellende alweer. Ik vind het niet leuk meer hier!
@marijcke zie ook je mail. Maar het helpt enorm als je je stukjes daadwerkelijk instuurt voor publicatie 😉 Zolang je het op concept laat staan kan ik nergens zien of ruiken dat jij je stukje klaar vindt voor publicatie. Geen reden voor zoveel emotie hoor!