Er zijn mensen die denken in houten beelden. Ze hebben meestal niet zoveel meegemaakt en zijn hun leven lang in hetzelfde dorp blijven wonen. Dan verstar je natuurlijk. Afhankelijk van de buurt waarin deze mensen zijn opgegroeid bestaat hun verbeelding uit eik, berk of beuk. Fineer kan ook. Maar dat zijn fakers.
Even voor de duidelijkheid. Met dorp bedoel ik uiteraard ook steden. Zelfs in Amsterdam is sprake van dorpsgenoten. Vraag maar eens aan een Jordanees. Die houdt toch van zijn eigenste dorp. Zijn houten wijkie.
Een Jordanees associeer ik met amber. Waarom? Geen idee. Het gaat gewoon samen. Dat geldt zowel voor Johnnie, Willie als Leen. Ik kan me amper voorstellen dat dit drietal ooit in steen heeft gedacht.

De Jordaan is inderdaad net een dorp, dat klopt!